Nowy Apartament Chopina Park 82 m2, 3 pok., salon z aneksem, 2 tarasy, garaż
100,00 PLN
suwalski, polska, suwałki, chopina.
na sprzedaż
Zamknięte
Nowy Apartament Chopina Park 82 m2, 3 pok., salon z aneksem, 2 tarasy, garaż
na sprzedaż
Zamknięte
Nowy Apartament Chopina Park 82 m2, 3 pok., salon z aneksem, 2 tarasy, garaż
Status oferty: Zamknięte
ID obiektu: 0096
Typ oferty: na sprzedaż
Pokoje: 2
Łazienki: 1
Sypialnie: 1
Garaże: 1
Powierzchnia domu: 82 m2

Nowe mieszkanie na wyciągnięcie ręki, bez zbędnego oczekiwania na etap inwestycji.

Oferujemy Nowy apartament o powierzchni 81,77 m2 w najnowszej realizowanej inwestycji Racis Development przy ulicy Chopina w Suwałkach. IV piętro z pięknym widokiem na Park oraz okolicę.

Apartament w stanie deweloperskim z garażem.

Powierzchnie pomieszczeń wg projektu:

Pokój z aneksem 29.33 m2

Pokój 11.35 m2

Pokój 10.84 m2

Pokój 10.16 m2

Łazienka 4.17 m2

WC 3.0 m2

Hall 8.73 m2

Garderoba 2.50 m2

Taras 21.40 m2

Taras 4.57 m2

Łączna powierzchnia oddana do użytku 81,77m2

Do oferty dołączona przedstawiona na zdjęciach wizualizacja.

Chopina Park to pierwsze takie osiedle mieszkaniowe w Suwałkach. Zaciszna, a zarazem świetnie skomunikowana okolica, prywatny przestronny park z edukacyjnym placem zabaw, nowocześnie zaaranżowane tereny wspólne oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe ? to tylko niektóre atuty tej inwestycji.

Chopina Park to efekt pracy projektantów, dla których priorytetem były komfort życia mieszkańców oraz nowoczesna estetyka. Dzięki temu każde z mieszkań wyposażone będzie w taras z widokiem na południową lub wschodnią stronę oraz kuchnię w formie aneksów połączonych z salonem.

Do dyspozycji mieszkańców przeznaczono także podziemny garaż, w którym znajdą się wyodrębnione prywatne garaże z własną automatyczną bramą na pilota oraz komórki lokatorskie. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów osiedle będzie strzeżone i objęte monitoringiem.

Kompleks Chopina Park to miejsce spójne i kompletne ? tak, by każdy mógł tu poczuć się jak w domu. Zastosowane w elewacji budynków biel, beże i grafit stanowią stylowe uzupełnienie otaczającej ich zieleni.

Przy budowie osiedla wykorzystano najwyższej jakości naturalne materiały wykończeniowe. Zastosowane w budynkach granit i elegancka nierdzewna stal zaspokoją nawet najbardziej wysublimowany gust i pozwolą cieszyć się ich pięknem każdego dnia.

Nowocześnie zaaranżowany prywatny park z alejkami, stylowymi ławeczkami i fontanną czyni z osiedla elegancką całość, a mieszkańcom gwarantuje prywatność i dogodne warunki do odpoczynku. źródło: chopinapark.pl

Więcej informacji udzieli:
Marcin Szczecina
Tel. 517185462
Kupuj bez żadnych prowizji
Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

No reviews for house

Środek Kontakt
Marcin Szczecina
estatee@wp.pl
Zapytaj o ofertę
Please past text to modal