Pokoje:
4
Łazienki:
2
Sypialnie:
1
Powierzchnia działki:
22837 Ar
Powierzchnia domu:
97 m2
Dom 97 m2 nad jeziorem, działka zalesiona z plażą i pomostem, Czarne gm. Filipów
?? Oferujemy: Dom o powierzchni 97 m2 nad jeziorem Czarne, położony na pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Czarne, gm. Filipów. Działka o powierzchni 2.2837 ha posiada własną linię brzegową z plażą oraz pomostem.
Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 96.7 m2, użytkowej 78.5 m2, zabudowy: 105 m2 oraz kubaturze 325m3.
??Na parterze: sypialnia z oddzielną garderobą, pokój dzienny z kominkiem ? z niego wyjście do kuchni, wiatrołap oraz schody prowadzące na piętro.
Poddasze: Hall, dwa pokoje oraz łazienka z WC
Budynek częściowo podpiwniczony .
Dookoła budynku kryty taras, z niego zejście na teren zielony oraz część podpiwniczoną.
Działka ma powierzchnię 2.2837 ha, częściowo zalesiona lasem iglastym, pozostała częścią są pastwiska oraz grunty orne.
??Miejsce bardzo spokojne i klimatyczne, doskonałe do odpoczynku z dala od zgiełku miasta.
Lokalizacja: Do m. Filipów 9 km, Dubeninki 10.5 km, Przerośl 11 km Gołdap 29 km, m. Suwałki 34 km.
Więcej informacji udzieli:
Marcin Szczecina
?? Tel. 517-185-462
Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.