Wigry - niesamowita posiadłość na Sprzedaż
100,00 PLN
suwalski, polska, wigry, 16-400, wigry.
na sprzedaż
Zamknięte
Wigry - niesamowita posiadłość na Sprzedaż
Status oferty: Zamknięte
Typ własności: Dom jednorodzinny
ID obiektu: 19-39
Typ oferty: na sprzedaż
Pokoje: 5
Łazienki: 2
Sypialnie: 3
Garaże: 1
Powierzchnia działki: 30340 Ar
Powierzchnia domu: 233 m2

Przepiękna posiadłość w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego.

Oferujemy: posiadłość składającą się z murowanego domu mieszkalnego, domu z bala, budynku gospodarczego ? stajni, budynku dla obsługi. Całość położona na działce o powierzchni 30340 m2. (3.0340 ha)

Teren w pełni zagospodarowany z uwzględnieniem i wykorzystaniem walorów przyrodniczych Wigierskiego Parku Narodowego. Liczne nasadzenia tworzą niepowtarzalny klimat prywatnego, oświetlonego parku. Po ogrodzie prowadzą ścieżki z kostki granitowej oraz betonowej.

Nieruchomość położoną na półwyspie Wigierskim z jednej strony otacza rzeka Czarna Hańcza, z drugiej jezioro Wigry. Łączna długość linii brzegowej wynosi ok. 800 m

Dodatkowy walor rekreacyjny stanowi prywatny kort tenisowy. Przy nim znajduje się wiata drewniana z bala, pokryta gontem, wyposażona w sanitariaty oraz prysznice.

Na terenie posesji znajduje się staw w kształcie podkowy o powierzchni ok 5000 m2 z kładkami, pomostem, częściowym utwardzeniem brzegów.

Na 3 hektarach zostało rozprowadzone nawodnienie systemowe wraz z pompami filtrującymi oraz instalacja elektryczna oraz oświetleniowa.

Posiadłość jest ogrodzona oraz monitorowana, wyposażona w system alarmowy, okna i drzwi antywłamaniowe, system wideodomofonu.

Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 243 m2 (zabudowy 187 m2), jest w pełni wyposażony.

Składa się 3 sypialni, salonu z kominkiem, 2 łazienek, kuchni, garderoby oraz dwustanowiskowego garażu. Podgrzewany taras wychodzący na ogród jest miejscem stworzonym z myślą o własnej oranżerii.

Dom z bala, o powierzchni 200 m2 jest w stanie surowym, do zagospodarowania zarówno jako dom letni, jak i całoroczny.

Budynek gospodarczy o pow zab. 101 m2, była stajnia pełni funkcję składową oraz warsztatową.

Domek ogrodowy o powierzchni 50m2 z częścią mieszkalną dla obsługi technicznej.

Teren wyposażony we własne zbiorniki kanalizacyjne oraz własną studnię głębinową, z możliwością podłączenia do sieci gminnych.

 Zapraszam po więcej informacji:

Marcin Szczecina

?? 517-185-462

Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

No location available

No reviews for house

Środek Kontakt
Marcin Szczecina
estatee@wp.pl
Zapytaj o ofertę
Please past text to modal