Okuniowiec, dom parterowy ? Stan Surowy
1,00 PLN
suwalski, polska, okuniowiec, 16-400, okuniowiec.
na sprzedaż
Zamknięte
Okuniowiec, dom parterowy ? Stan Surowy
na sprzedaż
Zamknięte
Okuniowiec, dom parterowy ? Stan Surowy
na sprzedaż
Zamknięte
Okuniowiec, dom parterowy ? Stan Surowy
Status oferty: Zamknięte
ID obiektu: 0052
Typ oferty: na sprzedaż
Pokoje: 4
Łazienki: 2
Powierzchnia działki: 500 Ar
Powierzchnia domu: 268 m2

Sprzedam dom - suwałki i okolice

Na sprzedaż: Nieruchomość położona w miejscowości Okuniowiec gmina Suwałki na osiedlu domów jednorodzinnych.

Malowniczy i sielski domek drewniany

Jeżeli marzy się komuś typowo wiejski domek, to musi on poszukać w śród licznych projektów stosownego do swoich oczekiwań projektu domu. Oczywiście nie powinno być z tym najmniejszego problemu, gdyż projektów wiejskich domów nie brakuje. Jedno jest pewne, że chętni chcący zamieszkać w typowym wiejskim domu muszą pobudować go z drewna, a najlepiej z drewnianych bali. Dom wiejski drewniany cechuje się prostymi formami zarówno budynku, jak i dachu, który zazwyczaj jest dwuspadowy. I koniecznie musi posiadać deskowane ściany szczytowe dachu. Z drewnianymi domami nierozłącznie wiążą się drewniane okiennice i obramowania okien. Oraz typowo wiejski ganek z ławeczką i balustradą. Do tego mogą dojść drewniane schody. Lecz mogą być także wyłożone z kamienia. Drewniany dom posiada wiele zalet. Najważniejsza z nich to ta, że drewno jako budulec naturalny jest zdrowe dla organizmu człowieka. Poza tym dom drewniany jest ciepły, to znaczy energooszczędny. Nie sposób także nie wspomnieć, o jego malowniczym wyglądzie i atmosferze, którą stwarza. Drewniany dom, to powrót do do wspomnień. Do szczęśliwych i sielskich dni spędzonych na wsi u dziadków lub krewnych. Ponadto drewniany dom, to zazwyczaj mniejszy wydatek niż zbudowanie domu murowanego.

Dom jednorodzinny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym o konstrukcji murowanej zaprojektowano na pięcio arowej działce. Na parterze znajdzie się kuchnia, pokój dzienny z jadalnią, gabinet, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze: garderoba, trzy pokoje i łazienka. W piwnicy pomieszczenie i kotłownia. Projekt PLISZKA 4.

Oferta dotyczy działki, projektów, pozwoleń oraz budowy domu do stanu surowego wraz z dachem.

Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu iglastego, do jeziora około 300m (nad jeziorem zadbana wspólna plaża gminna). Dojazd drogą asfaltową ostatnie 100m żwirową.

W celu prezentacji nieruchomości prosimy o kontakt:

Marcin Szczecina

Tel. 517-185-462

 Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

No reviews for house

Środek Kontakt
Marcin Szczecina
estatee@wp.pl
Zapytaj o ofertę
Please past text to modal