Olecko ul. Kościuszki działka dla dewelopera

230.000,00 PLN
57.500,00 USD
51.175,00 EUR
69.000,00 CAD
19-400, olecko.
na sprzedaż
Aktywne
Olecko ul. Kościuszki działka dla dewelopera
Status oferty: Aktywne
Typ własności: Grunt
ID obiektu: 177
Typ oferty: na sprzedaż
Pokoje: 1
Sypialnie: 1
Powierzchnia działki: 805 Ar
Powierzchnia domu: 805 m2

Działka pod zabudowę wielorodzinną przy ul. Kościuszki.

Na sprzedaż działka o powierzchni 805 m.kw. położona w centrum Olecka przy ulicy Kościuszki.

Warunki działki są dobre, posiada możliwość podłączenia do sieci gazowej, elektrycznej, kanalizacji sanitarnej oraz wodociągu.

Mimo niewielkich rozmiarów działki można wybudować kameralny budynek wielorodzinny na około 15 lokali mieszkalnych co stanowi niewielką inwestycję dla prosperującego lub zaczynającego dewelopera.

Posiada wydane warunki zabudowy pod mieszkalnictwo wielorodzinne.

 

Zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Więcej informacji udzieli:

Marcin Szczecina

Tel. 517-185-462

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Mieszkalnictwo wielorodzinne w Olecku składa się głównie z bloków mieszkalnych zbudowanych w latach 70. i 80. XX wieku, choć w ostatnich latach w mieście powstały też nowe osiedla. Wiele z tych bloków jest własnością spółdzielni mieszkaniowych lub innych podmiotów, które zajmują się zarządzaniem budynkami i utrzymaniem ich w dobrym stanie technicznym. W Olecku mieszkania w blokach są popularnym wyborem ze względu na ich stosunkowo niskie ceny w porównaniu z innymi miastami w Polsce oraz z racji braku dużych ilości domów jednorodzinnych na sprzedaż.

Wiele bloków mieszkalnych w Olecku jest położonych w okolicach centrum miasta, jeziora Nesko oraz w pobliżu parków i terenów zielonych, co czyni je atrakcyjnymi dla osób poszukujących mieszkań blisko centrum oraz przyjaznego otoczenia do spacerów i rekreacji. W ostatnich latach w Olecku powstały też nowe osiedla, które oferują mieszkania o różnym standardzie i wielkości. W miarę jak miasto rozwija się, rośnie też liczba inwestycji w nowe budynki mieszkalne, co pozytywnie wpływa na rozwój rynku mieszkaniowego w Olecku.

No reviews for house


Dodaj recenzję
Tytuł
Treść recenzji
Ocena

Nearest Schools from GREATSCHOOLS

Opiekun, doradca odpowiedzialny za ofertę.
Marcin Szczecina Marcin Szczecina
estatee@wp.pl
517185462
Zapytaj o ofertę
Please past text to modal