Działka inwestycyjna, 3077 m2, ul. Brylantowa SSSE, m. Suwałki.
100,00 PLN
suwalski, polska, suwałki, 16-400, Brylantowa.
na sprzedaż
Zamknięte
 Działka inwestycyjna, 3077 m2, ul. Brylantowa SSSE, m. Suwałki.
Status oferty: Zamknięte
ID obiektu: 19-35
Typ oferty: na sprzedaż
Powierzchnia działki: 3077 Ar
Powierzchnia domu: 3077 m2

Działka inwestycyjna o powierzchni 0.3077 ha przy ul. Brylantowej na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w m. Suwałki.

Oferujemy: Działkę inwestycyjną, o powierzchni 3077 m2, położoną na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ulicy Brylantowej w Suwałkach.

Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczona jest pod tereny projektowanego przemysłu, składów, budownictwa, drobnej wytwórczości i usług.

Działka o płaskim terenie, w kształcie prostokąta posiada dostęp do drogi, o nawierzchni asfaltowej. Przy działce pełna infrastruktura techniczna.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców chcących prowadzić działalność i korzystać z upustów, które daje ten typ wspierania przedsiębiorców.

Tworząc działalność w tej części Suwałk otrzymasz :

  • grunt dostosowany do działalności inwestycyjnej z infrastrukturą techniczną
  • zwolnienie z podatków, w tym dochodowego oraz od nieruchomości
  • dotacje urzędów pracy oraz wsparcie ze środków unijnych
  • opieka proinwestycyjna, czyli wsparcie zarządcy SSSE w kwestiach prawnych i organizacyjnych związanych z realizacją inwestycji

Lokalizacja: W okolicy zabudowa przemysłowa, w tym fabryka mebli TANNE / FORTE, PIKO, MISPOL, PADMA, SALAG. W odległości ok 700 m wjazd na drogę krajową, obwodnicę Suwałk.

Więcej informacji udzieli:
Marcin Szczecina
Tel. 517-185-462
Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
No location available

No reviews for house

Zapytaj o ofertę
Please past text to modal