Ładne działki pod zabudowę, Okuniowiec gm. Suwałki

100,00 PLN
25,00 USD
25,00 EUR
16-400, Okuniowiec.
na sprzedaż
Zamknięte
Ładne działki pod zabudowę, Okuniowiec gm. Suwałki
Status oferty: Zamknięte
Typ własności: Grunt
ID obiektu: 174
Typ oferty: na sprzedaż
Pokoje: 1
Łazienki: 1
Sypialnie: 1
Garaże: 1
Powierzchnia działki: 4239 Ar
Powierzchnia domu: 4239 m2
Video:

Oferujemy na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Okuniowiec, w gminie Suwałki. Pierwsza z nich ma powierzchnię 4239 m.kw., a druga 3441 m.kw. Oba tereny posiadają ważny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje ich przeznaczenie pod zabudowę zagrodową.

Warto dodać, że na terenie PKP planowana jest budowa ścieżki rowerowej, a torowisko zostanie przeniesione około 300 metrów dalej. Jest to istotna informacja dla potencjalnych kupujących, którzy mogą korzystać z tej ścieżki w przyszłości.

Okuniowiec to urocza miejscowość, która cieszy się popularnością wśród mieszkańców Suwalszczyzny. Wyróżnia się ona bliską odległością od miasta Suwałki (około 7 minut jazdy samochodem), a także sąsiedztwem pięknych lasów i jezior. Dzięki temu jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, ciszę i kontakt z naturą.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, zachęcamy do kontaktu z agentem nieruchomości, aby uzyskać więcej informacji na temat warunków sprzedaży oraz szczegółów dotyczących działek i ich położenia.


Zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Więcej informacji udzieli:

Marcin Szczecina

Tel. 517-185-462

Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

No reviews for house


Dodaj recenzję
Tytuł
Treść recenzji
Ocena

Nearest Schools from GREATSCHOOLS

Opiekun, doradca odpowiedzialny za ofertę.
Marcin Szczecina Marcin Szczecina
estatee@wp.pl
517185462
Zapytaj o ofertę
Please past text to modal