Rospuda, Kurianki gm Raczki, działka przy rzece Rospuda

100,00 PLN
23,20 EUR
16-420, Kurianki.
na sprzedaż
Zamknięte
Rospuda, Kurianki gm Raczki, działka przy rzece Rospuda
Status oferty: Zamknięte
Typ własności: Grunt
ID obiektu: 206
Typ oferty: na sprzedaż
Pokoje: 1
Łazienki: 1
Sypialnie: 1
Garaże: 1
Powierzchnia działki: 6940 Ar
Powierzchnia domu: 6940 m2

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 0.6940 ha, położoną w miejscowości Kurianki, w gminie Raczki, przy malowniczej rzece Rospuda. Działka od frontu obsadzona drzewami iglastymi, a rzeka Rospuda przebiega zaledwie 40 metrów od jej frontowej granicy. Wokół działki rozciągają się urokliwe lasy, tworząc spokojne i naturalne otoczenie.

Działka posiada dostęp do sieci elektrycznej, wodociągowej oraz telekomunikacyjnej.

Lokalizacja jest niezwykle dogodna: odległość do miejscowości Raczki wynosi około 3.8 km, do Suwałk - około 20 km, a do m. Augustów - również około 20 km. Bliskość Uroczyska Świętego Miejsca to kolejny atut tego miejsca, zaledwie 6 km od działki.

Rzeka Rospuda, płynąc na południowy i południowo-wschodni kierunek, przecina dziewięć malowniczych jezior polodowcowych: Rospuda Filipowska, Jezioro Kamienne, Jezioro Długie, Garbas, Jezioro Głębokie, Sumowo Bakałarzewskie, Jezioro Okrągłe, Bolesty oraz Rospuda Augustowska, gdzie się uchodzi. Jej urok tkwi w malowniczym krajobrazie, a w górnym biegu, pomiędzy jeziorami, charakteryzuje się wąskim i krętym korytem, z szybkim nurtem oraz kamienistym dnem, przypominającym górski potok. Rzeka przepływa przez lasy i łąki, otoczona wąską doliną o stromych brzegach. Częste zakola, przełomy i powalone drzewa nadają rzecze niepowtarzalny charakter. Jej biegowi towarzyszą kilometrami wąskie jeziora rynnowe, co czyni ją ulubionym miejscem dla miłośników kajakarstwa jak również wędkarzy.


Zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Więcej informacji udzieli:

Marcin Szczecina

Tel. 517-185-462

Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

 

No reviews for house


Dodaj recenzję
Tytuł
Treść recenzji
Ocena

Nearest Schools from GREATSCHOOLS

Opiekun, doradca odpowiedzialny za ofertę.
Marcin Szczecina Marcin Szczecina
estatee@wp.pl
kom. 517185462
Zapytaj o ofertę
Please past text to modal