FIRMA ESTATEE

 

Jesteśmy rozwijającą się w szybkim tempie firmą działającą na terenie powiatu suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego oraz miast Suwałki, Augustów, Sejny. Na pierwszym miejscu stawiamy na dobro klienta, zapewniając nie tylko profesjonalną obsługę, ale także rzetelne podejście do wykonywanej pracy. Zadaniem naszej firmy jest przede wszystkim pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, wynajmie nieruchomości , do których należą: mieszkania, domy, lokale oraz grunty.

Wszystkie czynności są wcześniej ustalane i wykonywane za porozumieniem oraz zgodą właściciela lub zarządcy nieruchomości.

INDYWIDUALNEINDYWIDUALIZM - ,,ESTATEE NIERUCHOMOŚCI" indywidualne traktuje każdego klienta (nabywcę) i jego potrzeby związane z nieruchomościami. Przeprowadzamy rozmowy w celu ustalenia rodzaju poszukiwanej nieruchomości oraz odpowiednio przygotowujemy odrębną dokumentację oferty kupna-sprzedaży. Zapewniamy również wyszukiwanie adekwatnych ofert spełniających nie tylko jakościowe, ale także finansowe i techniczne wymagania naszego klienta.Udzielamy w prosty i zrozumiały sposób wszystkich informacji związanych z nieruchomościami.


reklama 1REKLAMA - gwarantujemy promowanie nieruchomości na sprzedaż, poprzez zorganizowanie profesjonalnej reklamy (prasa, radio, banery, ulotki, portale internetowe), w celu rozpowszechnienia oferty naszych klientów, dzięki czemu trafi ona do szerokiego grona odbiorców. Nasze czynności uczynią ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną dla zainteresowanych jej kupnem, wynajmem.

 

 

 

CENACENA - Pierwszym działaniem w procesie sprzedaży nieruchomości jest właściwe ustalenie ceny sprzedawanej nieruchomości . Nieznajomość lokalnego rynku nieruchomości może sprawić, że cena okaże się nieosiągalna lub przeciwnie sprzedamy dom, działkę lub mieszkanie poniżej wartości rynkowej. W obu przypadkach to działa na niekorzyść sprzedającego.

 

 

 

KREDYTY - Posiadamy umowę podpisaną z firmą liderem na rynku finansowym. Dla osób zainteresowanych przydzielony naszej firmie doradca finansowy pomoże zrealizować kredyt hipoteczny lub gotówkowy na zakup nieruchomości. Oferujemy całkowicie darmową pomoc w wyborze i uzyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego  - zarówno na budowę domu jednorodzinnego, zakup mieszkania jak i działki.
Towarzyszymy klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Pomagamy w wypełnianiu wszystkich dokumentów związanych z kredytem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie.

 

WSPOLPRACA
WSPÓŁPRACA - Biuro Pośrednictw w Obrocie Nieruchomościami ,,ESTATEE Nieruchomości " współpracuje z geodetami, architektami, branżą budowlaną oraz innymi specjalistami związanymi z budownictwem i nieruchomościami.

 

 

 

 

UMOWA - zezwala nam na szereg działań pozwalających na szybsze i skuteczne działanie dążące do zbycia nieruchomości.

 

UBEZPIECZENIE - Zgodnie z art. 181, ust. 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami posiadamy ubezpieczenie OC w związku z wykonywaniem czynności pośrednika w obrocie nieruchomościami, co zapewniania klientom bezpieczeństwo oraz brak ryzyka podczas nawiązania współpracy z naszym biurem.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz