Kredyt  ,,Własny Kąt "

Oferujemy kredyt hipoteczny o RRSO 4,55 %:

 • na zakup mieszkania

 •  na zakup działki budowlanej oraz rolnej

 •  budowę domu

 •  spłatę innych kredytów hipotecznych z dużą marżą i oprocentowaniem niekorzystnym dla klienta

 •  również na remont zakupionej nieruchomości (np nieruchomości do remontu czy stanu surowego domu)

Z kredytem " Własny Kąt":

 • 0% za udzielenie Kredytu

 • 0% prowizji za wcześniejszą ratę

 • darmowa wstępna ocena zdolności kredytowej

 • darmowe złożenie wniosku oraz skompletowanie dokumentacji bankowej

Kredyt dostępny na nieruchomości Biura Nieruchomości Estatee jak również na pozostałe nieruchomości

Co zyskujesz:

 • darmową wycenę

 • darmowa fachowa pomoc

 • zabezpieczenie transakcji przez doradcę (sprawdzenie stanu nieruchomości pod względem prawnym, spisanie umów przedwstępnych, towarzystwo doradcy przy akcie notarialnym oraz wydaniu nieruchomości)

i to wszystko bez żadnych opłat !

Hipoteka przymusowa: co warto o niej wiedzieć?

Hipoteka to prawo rzeczowe, które może zostać ustanowione na nieruchomości, użytkowaniu wieczystym, spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu oraz innej hipotece. Hipoteka przymusowa jest z kolei określeniem takiego rodzaju hipoteki, w przypadku której uzyskanie zgody właściciela nie jest wymagane. W jakich przypadkach takie rozwiązanie może być wykorzystane?
Hipoteka przymusowa to problem dotyczący tych osób, które stały się czyimiś dłużnikami. W ich przypadku wpisanie nieruchomości do księgi wieczystej nie wymaga ani ich zgody, ani żadnego oświadczenia. O ile zgoda taka jest wymagana w przypadku hipoteki umownej, tak w przypadku hipoteki przymusowej rolę tytułu wykonawczego spełnia tytuł egzekucyjny (czyli decyzja administracyjna, postanowienie prokuratora lub wyrok sądu). Samo wpisanie nieruchomości (najbardziej atrakcyjnej dla wierzyciela) do księgi wieczystej nie musi oznaczać początku postępowania egzekucyjnego. Aby rozpocząć takie postępowanie, wierzyciel musi złożyć odrębny wniosek, a to oznacza kolejną sprawę. Jakie są zatem konsekwencje dla dłużnika? Przede wszystkim hipoteka przymusowa staje się dla niego poważną przeszkodą w sprzedaży nieruchomości. A jak wykreślić taką hipotekę z księgi wieczystej? By tak się stało, niezbędna jest zgoda wierzyciela, którą można uzyskać w chwili, gdy dług zostanie uregulowany.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny - prosty sposób na własne mieszkanie

Kupienie własnościowego mieszkania jest dzisiaj o wiele łatwiejsze, aniżeli kilkanaście lat temu. Dzisiaj młodzi ludzie mogą bez problemu otrzymać kredyt hipoteczny. Muszą jednak spełniać kilka warunków, a przede wszystkim mieć odpowiednie dochody. Mieszkanie bez problemu można dzisiaj kupić na rynku wtórnym, ale najlepiej sięgnąć rady dobrego doradcy. Rynek wtórny rządzi się swoimi prawami, wobec czego ceny mieszkań zależą nie tylko od wartości rynkowej. Mieszkania muszą mieć cenę rynkową, bo na tym polu jest ogromna rozbieżność . Poza tym zakup mieszkania na kredyt hipoteczny z doradcą jest prostszy pod względem formalności, aniżeli zakup mieszkania na własną rękę. Kupując mieszkanie możemy być pewni, że formalności będą przez niego załatwione tak szybko jak to tylko możliwe.

A doradca za poprowadzenie kredytu nie pobiera od Nabywcy żadnych opłat.

Mieszkanie na kredyt ?

Od czego zacząć? Decydując się na mieszkanie na kredyt trzeba oczywiście zacząć od znalezienia interesującego nas mieszkania. Możemy kupić w ten sposób dowolne mieszkanie, ale skoro i tak bierzemy kredyt hipoteczny to może warto od razu zdecydować się na dom. Dlatego kupując mieszkanie warto też pomyśleć o ewentualnej przyszłości. Nieruchomości nie tracą raczej na wartości, a dom to najlepsza inwestycja. Zakup mieszkania zaczynamy więc od znalezienia tego wymarzonego, które chcielibyśmy kupić. Kupując mieszkanie na kredyt trzeba wykonać kolejny krok, jakim jest wybór odpowiedniej instytucji finansowej, która udzieli nam kredytu hipotecznego. Najlepiej zacząć od sprawdzenia oferty finansowej przez eksperta finansowego, który dobierze ofertę najlepszego banku, który sfinansuje nieruchomość kredytem hipotecznym. Sprawdzamy kilkanaście banków, ich odsetki, czas spłaty, wymagania odnośnie zatrudnienia czy zdolności kredytowych, wiemy jakie mają aktualne promocje. Stworzymy najlepszą ofertę na rynku i pomniejszymy koszty kredytu do minimum. Kredyt na mieszkanie to sporo formalności Kiedy mamy już wybrane mieszkanie, które chcemy zakupić, możemy zacząć załatwiać formalności.

Zakup mieszkania na kredyt może nam ułatwić współpraca z nami, ponieważ posiadamy dużą ofertę banków z którymi współpracujemy. Dla nas to też jest bardzo istotna kwestia, ponieważ dzięki kredytom sprzedaje się więcej mieszkań. Jeśli kupujemy mieszkanie z nami to możemy też liczyć na to, że formalności związane z kredytem pójdą naprawdę sprawnie.

Najpierw trzeba jednak złożyć wniosek kredytowy. Obliczona zostanie dokładnie nasza zdolność, dzięki której dowiemy się, czy możemy liczyć na kredyt w danym banku. Następnie trzeba się liczyć z tym, że mieszkania na kredyt wiążą się z koniecznością posiadania wkładu własnego. Najczęściej banki wymagają wkładu własnego ale są które takiego stanu nie wymagają. Same formalności to też wiele spraw urzędowych. Kupno mieszkania wiąże się z wizytą u notariusza i dopisaniem banku do aktu własności. Mieszkanie na kredyt można kupić stosunkowo łatwo, ale trzeba do tego odpowiednio się przygotować, w wym oczywiście pomożemy.

Kontakt do doradcy 517-185-462

Co to hipoteka przymusowa