Dom czy mieszkanie?

Wiele osób staje przed następującym dylematem - co wybrać - dom na wsi, czy mieszkanie w centrum miasta? Wszystko zależy od naszej indywidualnej sytuacji. Jeśli mamy dzieci, z pewnością lepszym rozwiązaniem będzie mieszkanie bliżej miasta - jest tam dużo bogatszy dostęp do żłobków, przedszkoli, szkół, pomocy lekarskiej czy różnych miejsc rozrywkowych dla najmłodszych. Na wsi często jesteśmy skazani na jedną szkołę czy przedszkole, do którego jest bardzo dużo chętnych. Istotne jest także miejsce naszej pracy - jeśli wieś oddalona jest wiele kilometrów od miasta, w którym pracujemy, codziennie czeka nas żmudne czekanie w korkach i dojazdy. Jeśli jednak pracujemy zdalnie, idealnym wyborem będzie dom na wsi. Świeże powietrze, piękne widoki, wizyty znajomych na grilla. Co jednak, jeśli nie stać nas ani na dom, ani na mieszkanie? Z pewnością do głowy przyjdzie nam kredyt. Jeśli sami nie orientujemy się w sprawach finansowych, warto zwrócić się do specjalisty, który nam to rozjaśni. Jest nim doradca kredytowy.

>> Kredyt hipoteczny na zakup <<

Odwieczny dylemat - dom na wsi czy mieszkanie w mieście

Pewnie wielu twoich znajomych czy członków rodziny przechodzi przez podobne dylematy - chcemy się usamodzielnić i i nie wiemy, co wybrać - dom na wsi, czy mieszkanie w mieście? Wszystkie rozwiązania mają swoje wady i zalety, warto je poznać, żeby podjąć odpowiedzialną i mądrą decyzję. W przypadku domu na pewno będziemy mieć więcej pracy - zimowe palenie w piecu, odśnieżanie podjazdu, pielęgnowanie ogrodu czy codziennie, drobne prace naprawcze. Jednak dom na wsi odwdzięczy nam się pięknymi widokami, świeżym, czystym powietrzem i wspaniałym ogrodem. Jeśli jednak masz dobrą pracę w dużym mieście, a do tego ważne jest dla ciebie życie kulturalne, mieszkanie w mieście z pewnością będzie lepszym rozwiązaniem. Miasto oferuje nam dużo miejsc rozrywkowych, takich jak kina, teatry, puby czy restauracje. Jest tutaj większy wybór lekarzy, a także pracy. Jeśli już wybrałeś, teraz czas na kredyt. Mało kogo stać teraz, aby za własne oszczędności kupić sobie wymarzone lokum. Pomocą w doborze odpowiedniego kredytu może zająć się doradca finansowy - jest to specjalnie wykwalifikowana osoba, która orientuje się w ofertach banków i przestawi najlepszą dla nas ofertę.

Mieszkanie na Parterze z Ogródkiem - całkiem ciekawa propozycja !

Jak połączyć marzenie o własnym ogrodzie i wygodę mieszkania w środku miasta? Nic prostszego. W obecnych czasach wygoda jest czynnikiem decydującym o zakupie nieruchomości, dzięki temu rozwiązaniu możemy poczuć się jak na wsi, wypić na zewnątrz poranną kawę czy cieszyć się zapachem własnej Maciejki.
Budowa domu i wyprowadzka poza granice miasta nie jest konieczna, żeby pozwolić sobie na uprawę własnych warzyw, ziół czy kwiatów. Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania z ogródkiem. Poza niewątpliwą zaletą w postaci dobrej lokalizacji w grę wchodzi również oszczędność czasu i pieniędzy. Poszukiwania działki budowlanej, a następnie budowa domu to żmudny i czasochłonny proces. Kupno gotowego domu wiąże się z wysokimi kosztami, a oferty z dobrą lokalizacją błyskawicznie znikają z tablicy ogłoszeń. Na rynku nieruchomości znajdziemy jednak wiele ofert sprzedaży mieszkań z ogródkiem, a liczba ta wciąż rośnie. Warto odwiedzić nasze biuro w swojej okolicy i obejrzeć mieszkania pokazowe.
Jeśli więc wizja przeprowadzki poza miasto i budowa domu cię przytłacza, spróbuj  "mieszkania z ogródkiem", a na pewno doświadczysz czegoś nowego.

>> Oferta mieszkań <<

Dom z rynku wtórnego

Tanie domy z rynku wtórnego