Biuro do wynajęcia


W internecie możemy znaleźć dużo ofert: biuro do wynajęcia. Oferty te są bardzo zróżnicowane. Pierwsza rzecz, na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest lokalizacja. Jeśli zdecydujemy się na dobrą lokalizację w samym centrum miast to musimy się liczyć z tym, że czynsz będzie dużo wyższy niż na peryferiach lub mniejszych miastach.

Cena za m2 też może się bardzo różnić w poszczególnych ofertach. W cenie może być zawarta opłata eksploatacyjna, w skład której wchodzi serwis sprzątania, ochrona mienia itp. Często do podanej kwoty należy doliczyć opłatę za media. Może to być ryczałt lub bieżące zużycie- w zależności od możliwości danego budynku. Sprawdźmy również czy miejsca parkingowe są bezpłatne czy musimy uiścić dodatkową opłatę. Remont biura może przeprowadzić najemca lub możemy zrobić to sami.

Jak urządzić biuro? Powinniśmy sprawdzić co jest modne w tym sezonie. Możemy w tym celu zatrudnić projektanta wnętrz lub firmy specjalizujące się w projektowaniu biur. Oni na pewno wybiorą coś co spodoba się nam i naszym klientom.

 Oferta pełnego budynku do najmu

lokale do wynajęcia