Pomysły na małe pralnie


Istnieje wiele pomysłów na małe pralnie, aby były funkcjonalne i atrakcyjne. Przechowywanie jest jedną z najważniejszych cech pralni. Wiele osób korzysta z pralni nie tylko do prania ubrań. Może być stosowany do przechowywania butów, płaszczy, żywności i artykułów papierniczych, takich jak ręczniki papierowe. Nawet w małej pralni istnieją sposoby, aby uzyskać jak najwięcej miejsca z niewielkiej przestrzeni.
Jeśli miejsca do przechowywania w pralni nie są dobrze zorganizowane, są one całkowicie zmarnowane. Używając mniejszych elementów organizacyjnych, takich jak kosze i pudełka w całym pomieszczeniu, możesz lepiej wykorzystać całą dostępną przestrzeń do przechowywania.
Wypełnij obszar wokół maszyn półkami, koszami, szafkami i innymi organizerami, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki.
Skorzystaj z wysokości pomieszczenia i ustaw szafki jedna na drugiej zamiast jednej obok drugiej. Półki, które sięgają od poziomu talii do zasięgu ręki, to kolejny dobry pomysł na maksymalizację przestrzeni do przechowywania.
Jeśli w pokoju są puste ściany, użyj ich do czegoś. Zawieś ozdobne haczyki na ścianach. To zwalnia miejsce na podłodze na inne przedmioty, do których możesz go potrzebować, takie jak kosz na śmieci. Ściany można wykorzystać aż do sufitu; wsuń stołek pod szafkami, aby pomóc ci sięgnąć rzeczy wysoko i skorzystać z tej dodatkowej przestrzeni.
Jeśli pralka i suszarka są ułożone obok siebie, a nie ustawione jeden na drugim, umieść półki bezpośrednio nad nimi. Ułóż tam kosze lub pasujące pojemniki; będzie to centralny punkt w pomieszczeniu, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do detergentu, wybielacza, kulek zmiękczających, prześcieradeł suszarki i innych rzeczy, których używasz na co dzień.